Przejdź do treści

Zadaj nam pytanie związane z efektywnością energetyczną!

Naszą bezpłatną konsultację proponujemy zwłaszcza średnim i dużym przedsiębiorstwom. Im nasze doświadczenie pomaga najbardziej. Konsultacja to 15 minut, które możesz wykorzystać na omówienie dowolnego tematu związanego z efektywnością energetyczną.

Kto będzie odpowiadać?

Po przesłaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą, dopytamy o temat i umówimy dogodny termin rozmowy z ekspertem. Każdą rozmowę prowadzi nasz wewnętrzny konsultant. Nawet jeżeli nie będzie znał odpowiedzi to skonsultuje temat z pełnym zespołem i wróci do Ciebie z informacją.

Bądź z nami na bieżąco!

Wypełnij formularz:

  Zadaj nam dowolne pytanie związane z efektywnością energetyczną!

  Naszą bezpłatną konsultację proponujemy zwłaszcza średnim i dużym przedsiębiorstwom. Im nasze doświadczenie pomaga najbardziej. Bezpłatna konsultacja to 15 minut, które możesz wykorzystać na skonsultowanie dowolnego tematu związanego z efektywnością energetyczną. Zawsze umawiamy dogodny dla obu stron termin i dbamy o wysoki poziom udzielanych odpowiedzi. 

  Kto będzie odpowiadać?

  Zaraz po zamówieniu bezpłatnej konsultacji skontaktuje się z Tobą nasze biuro, dopyta o temat i umówi dogodny termin rozmowy z ekspertem. Każdą rozmowę prowadzi nasz wewnętrzny konsultant w oparciu o swoje pełne doświadczenie i wiedzę. Nawet jeżeli nie będzie znać odpowiedzi, skonsultuje temat z pełnym zespołem i wróci z odpowiedzią.

  Bądź z nami na bieżąco!

  Zachęcamy do kontaktu:

  tel.: +48 507 564 007
  email: biuro@onoffenergy.pl

  ON/OFF ENERGY sp. z o.o.
  ul. Adama Mickiewicza 37/58
  01-625 Warszawa

  KRS: 0000951226
  NIP: 5252894749
  REGON: 521167194

  Administratorem danych osobowych jest ON/OFF ENERGY sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Adama Mickiewicza 37/58, 01-625 Warszawa. Administrator danych dokonał wyznaczenia Inspektora Ochrony Danych (,,IOD”), adres email: biuro@onoffenergy.pl. Podane dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO przy czym prawnie usprawiedliwiony interes realizowany przez Administratora należy rozumieć jako udzielenie odpowiedzi na zapytanie lub udzielenia odpowiedzi na przekazaną wiadomość.