Przejdź do treści

Marek Litwinowicz

ON/OFF ENERGY sp. z o.o. to firma tworzona przez zespół ludzi, którzy doświadczenie i skuteczność zbudowali na wieloletniej współpracy z przedsiębiorstwami produkcyjnymi i usługowymi. Najczęściej współpracujemy z dużymi i średnimi zakładami przemysłowymi. Specjalizujemy się w realizacji usług związanych z wymogami i szansami wynikającymi z Ustawy o efektywności energetycznej. Wieloletnie doświadczenie w kontaktach z Urzędem Regulacji Energetyki pozwala nam w imieniu naszych Partnerów skutecznie finalizować podjęte zadania. Dajemy bezpieczeństwo (wykonanie obowiązkowego audytu energetycznego przedsiębiorstwa) oraz materializujemy możliwość otrzymania dotacji (pozyskanie białych certyfikatów), oszczędzając czas i zasoby naszych Partnerów! 

Marek Litwinowicz to absolwent Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa na Politechnice Warszawskiej. Audytor współpracujący z czołowymi podmiotami z obszaru konsultingu energetycznego. Członek Ogólnopolskiego Zrzeszenia Audytorów Energetycznych (ZAE) legitymujący się numerem: 2285. Rekomendowany przez Zrzeszenie Audytorów Energetycznych (ZAE) w dziedzinie: audyty energetyczne przedsiębiorstw i audyty efektywności energetycznej (białe certyfikaty). Audytor wiodący normy ISO 50001:2012 (certyfikat Q01/BV/18/1110 wydany przez Bureau Veritas Polska). Odpowiedzialny za kompleksowe doradztwo w obszarze energetycznym, m.in. w zakresie zarządzania projektami związanymi z efektywnością energetyczną. Dodatkowo prowadzi szkolenia i zamknięte prelekcje związane z branżą energetyczną.

 

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie ml3-2.png

Marek Litwinowicz to absolwent Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa na Politechnice Warszawskiej. Audytor współpracujący z czołowymi podmiotami z obszaru konsultingu energetycznego. Członek Ogólnopolskiego Zrzeszenia Audytorów Energetycznych (ZAE) legitymujący się numerem: 2285. Rekomendowany przez Zrzeszenie Audytorów Energetycznych (ZAE) w dziedzinie: audyty energetyczne przedsiębiorstw i audyty efektywności energetycznej (białe certyfikaty). Audytor wiodący normy ISO 50001:2012 (certyfikat Q01/BV/18/1110 wydany przez Bureau Veritas Polska). Odpowiedzialny za kompleksowe doradztwo w obszarze energetycznym. Zarówno w zakresie zarządzania projektami związanymi z efektywnością energetyczną jak i realizacji pozabilansowych inwestycji w oparciu o montaż finansowy. W tym ze środków pochodzących od funduszy typu private equity i instytucji finansujących. Dodatkowo prowadzi szkolenia i zamknięte prelekcje związane z branżą energetyczną.