Kim jesteśmy?

ON/OFF ENERGY sp. z o.o. to zespół ludzi, którzy doświadczenie i skuteczność zbudowali na wieloletniej współpracy z przedsiębiorstwami produkcyjnymi i usługowymi. Specjalizujemy się w realizacji usług związanych z wymogami i szansami wynikającymi z Ustawy o efektywności energetycznej. Prawo podlega częstym zmianom, pilnujemy tego na bieżąco!

Wieloletnie doświadczenie w kontaktach z Urzędem Regulacji Energetyki pozwala nam w imieniu naszych Partnerów finalizować podjęte zadania. Dajemy Ci bezpieczeństwo (wykonanie obowiązkowego audytu energetycznego przedsiębiorstwa) oraz materializujemy możliwość otrzymania dotacji (pozyskanie tzw. białych certyfikatów). Przy tym oszczędzamy Twój czas i zasoby.

Marek Litwinowicz – inżynier mechanik, audytor współpracujący z czołowymi podmiotami z obszaru konsultingu energetycznego. Członek Ogólnopolskiego Zrzeszenia Audytorów Energetycznych (ZAE) o numerze: 2285. Rekomendowany przez ZAE w dziedzinie: audyty efektywności energetycznej (białe certyfikaty). Audytor wiodący normy ISO 50001:2012 (certyfikat Q01/BV/18/1110 wydany przez Bureau Veritas Polska). Odpowiedzialny za kompleksowe doradztwo w obszarze energetycznym. Zarówno w zakresie zarządzania projektami związanymi z efektywnością energetyczną jak i realizacji pozabilansowych inwestycji w oparciu o montaż finansowy. W tym ze środków pochodzących od funduszy typu private equity i instytucji finansujących. Dodatkowo prowadzi szkolenia i zamknięte prelekcje związane z branżą energetyczną.

ON/OFF ENERGY sp. z o.o.
ul. Adama Mickiewicza 37/58
01-625 Warszawa

KRS: 0000951226
NIP: 5252894749
REGON: 521167194