Kim jesteśmy?

Tworzymy zespół ludzi, którzy zdobyli doświadczenie podczas współpracy z największymi przedsiębiorstwami produkcyjnymi
i usługowymi zarówno o polskim jak i zagranicznym kapitale. Specjalizujemy się w realizacji usług związanych z nowymi wymogami ale i licznymi szansami wynikającymi z Ustawy o efektywności energetycznej oraz innych obowiązujących aktów prawnych z obszaru energetyki. Polskie prawo podlega częstym zmianom, pilnujemy tego na bieżąco.

Wieloletnie doświadczenie w kontaktach z Urzędem Regulacji Energetyki pozwala nam w imieniu naszych Partnerów skutecznie finalizować podjęte zadania. Dajemy Ci bezpieczeństwo (wykonanie audytu energetycznego przedsiębiorstwa)
oraz perspektywę otrzymania dotacji (pozyskanie tzw. białych certyfikatów) a przy tym oszczędzamy Twój czas i zasoby.

audytor wiodący.

Marek Litwinowicz

mgr inż. Marek Litwinowicz – inżynier mechanik, audytor współpracujący z czołowymi podmiotami z obszaru konsultingu energetycznego. Członek Ogólnopolskiego Zrzeszenia Audytorów Energetycznych (ZAE) o numerze: 2285. Rekomendowany przez ZAE w dziedzinie: audyty efektywności energetycznej (białe certyfikaty). Audytor wiodący normy ISO 50001:2012 (certyfikat Q01/BV/18/1110 wydany przez Bureau Veritas Polska). Odpowiedzialny za kompleksowe doradztwo w obszarze energetycznym także w zakresie zarządzania projektami związanymi z efektywnością energetyczną i realizacji pozabilansowych inwestycji w oparciu o montaż finansowy ze środków pochodzących od funduszy typu private equity i instytucji finansujących. Prowadzi szkolenia i zamknięte prelekcje związane z branżą energetyczną w ujęciu obowiązujących regulacji prawnych.